Bir gün sahip olabileceği evin hayali ile yaşayanlar için Birikimevim; Ankara’da faizsiz taksitle ev almak istiyorum, diyen kişilere büyük ödeme kolaylıkları sunarak o evi alabilmelerini sağlıyor. Burada önemli olan kişinin belirli bir seçim yapabilmesidir. Piyasada faiz ile ev ve senetle araba sahibi yapabilme imkanı sunduğunu söyleyen çeşitli bankaların kişilerden vadettikleri oldukça yüklü meblağlarda ek ücret ve dosya masrafları Birikimevim ile son buluyor.

Ev Alma Yöntemleri

Ev alma yöntemleri içerisinde faizsiz bir şekilde seçenek sunularak kişilere kira öder gibi aylık taksitlendirmeler üzerinden ev sahibi yapıyoruz. Kiradan kurtulmak isteyen ve bunu yaparken de faizsiz ev imkanları sunan Birikimevim aracılığı ile gerçekleştirmek isteyenler için internet sitesi üzerinden ulaşarak başvuru yapabilir. Birikimevim şubelerini ziyaret ederek ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sizden istenen koşullar içerisinde aylık olarak yapacağınız ödemeyi sizin belirleyebilme imkanınız bulunuyor. Faizsiz ev alma isteyenlerin kişisel bütçelerine zarar vermeden ödeme kolaylığı fırsatlarından yararlanarak peşinatsız ev alabilmeleri mümkün hale geliyor.

Ankara’da Faizsiz Ev Satın Alabilmenin Yolları

Bankaların sunduğu o komik faiz oranlarından sıkılmış olabilir, Ankara’da farklı olarak faizsiz ev satın alabilmenin yolları üzerine düşünüyor olabilirsiniz. Kredisiz ev alabilmenin en uygun koşulunu sizlere sunan Birikim, kredi masrafı ya da ara ödeme gibi ön koşullar sunarak sizlere fazladan para ödeme gibi bir yükümlülük altında bulundurmaz. Yalnızca bu da değil kredisiz ve peşinatsız ev sahibi olmak isteyenlerin ve bunu mümkün hale getiren Birikimevim aracılığı ile araba sahibi de olabilirsiniz.

Kiracıya Ev Araba

Kiracıya ev ve faizsiz araba imkanlarından faydalanmak isteyen kişilerin hayalini kurdukları arabaya kavuşabilmeleri pek de uzak değildir. Senetle ev ve araba alabilmek ve bunu aylık olarak belirlenen ödemeler üzerinden yapabilmek mümkündür. Peşinatsız araba alabilmenin yollarını arayan kişilere bir kapı açan Birikimevim kredisiz araba imkanları sunarak insanları bir gün hayalini kurdukları o vadeli araba sahibi yapıyor. Aylık olarak ortaklaşa belirlemiş olduğumuz ödeme planı ile taksitle araba alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ankara’da faizsiz taksitle ev almak istiyorum diyorsanız sizde Birikimevim ayrıcalığı ile sunulmuş olan bu fırsatı kısa sürede şubelerimize gelerek değerlendirebilirsiniz.