Faizsiz finans şirketleri arasında Türkiye’nin lider kurumlarından biri olan Birikimevim ile kredisiz ev almanın yolları açılıyor.

Benimsemiş olduğu vizyon ve kaliteli misyon ile aklınıza takılan herhangi bir sorun ya da problemi rahatlıkla yerine getirerek sizleri faizsiz ev sahibi yapıyor. Kredi çekmeden ek masraflar ile sizleri oyalamadan faizsiz ev alma yöntemleri sunan Birikimevim ile tanışmanın tam zamanı. Piyasada bulunan bankaların sunmuş olduğu kredi imkanları içerisinde yüksek miktarlı faiz oranları bulunur. Bunun yanı sıra vade seçenekleri ve çeşitli peşinat oranları da ödeyecek olduğunuz miktarı kaplamaktadır. Peşinatsız ev alabilmenin mümkün olduğu ve ileriye dönük olarak yatırım yapmak istediğinize kavuşmanızı sağlayacak olan Birikimevim ile kredisiz bir şekilde ev alabilirsiniz. Kiradan kurtulmak Birikimevim ile artık mümkün hale geliyor. Aylık olarak yapacağınız bütçenize uygun kira öder gibi ödeme yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz ve Kredisiz Ev ve Araba Sahibi Olun

Uzun yıllar çalışmış olabilirsiniz. Fakat kişisel harcamalarınız ve aile içi giderlerinizden kaynaklı olarak herhangi bir birikiminiz olmamış olabilir. Birikiminizin olmadığı ve aylık olarak kazancınızın belli bir sınırlamada olduğu durumlarda ev ve senetle araba alabilmek oldukça zor hale gelir. Kiradan kurtulmak isteyen fakat bunu gerçekleştirecek bir fırsat bulamayan kişiler için aylık olarak belirlenecek kişisel plan üzerinden ev alabilmeleri mümkün oluyor. Birikim ile 400 TL taksit oranı üzerinden ev sahibi olabilir ve isterseniz kazandığınız aylık kazanca göre de belirli bir miktar ödeme planı yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgi alabilmek ve faizsiz ev alabilme fırsatından faydalanabilmek için Birikimevim sitesi üzerindeki formu doldurarak teknik destek alabilir ve formu doldurmanızdan kısa bir süre içerisinde şube elemanları tarafından aranarak bilgilendirme alabilirsiniz.

Birikimevim İle Faizsiz Ev ve Araba Alabilmek İçin 3 Sistem

Yatırım olarak kullanacağınız gayrimenkullerde veya kişisel kullanım için almak istediğiniz faizsiz araba alabilmenin yollarını Birikimevim ile faizsiz ev ve peşinatsız araba alabilmek için 3 sistemi birikim farkı ile öğrenin. Satın almak istediğiniz eve siz karar veriyorsunuz. Ardından seçeceğiniz 3 farklı sistemden biri üzerinden işlemler başlatılıyor. Birikimevim; sabit sistem, erken teslimatlı sistem ve serbest sistem olmak üzere 3 farklı yol üzerinden sizleri faizsiz ev alma yöntemleri için seçenek sunuyıor. Sabit sistem üzerinden ev almak isteyen kişiler; belirlemiş oldukları evi noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda verilmiş tarih ve saatte satın alması mümkün olarak tercihte bulunabilir. Bu yöntem ile belirlenen sıra geldiğinde kişi ev sahibi olabilir.

Erken teslimatlı sistemden faydalanmak istiyorum, diyen kişiler için ise; daha kısa sürede faizsiz kiracıya ev alabilme imkanı sunan bir sistematiğe sahiptir. Belirlemiş olduğunuz evin genel miktarı üzerinden yine bir taksitlendirmeye gidilir. Bu sistemi tercih edenler daha fazla para ödemezler. Yine aynı miktarda ödeyerek daha kısa bir sürede taksitle araba ve ev sahibi olabilirsiniz. Bir önceki yöntemden ve sistemden farklı olarak ödeyeceğiniz taksitle ev oranlarını siz belirleyeceğiniz için yüksek ödeme planı üzerinden oluşturarak daha kısa sürede senetle ev sahibi olabiliyorsunuz.

Ev sahibi olabilmenin ve faizsiz şekilde bunu gerçekleştirebilmenin birikim ile gerçekleştiği üçüncü sistem ise serbest sistemdir. Bu sistem üzerinden vadeli araba ve ev sahibi olmak isteyen kişiler; belirlenecek olan kura üzerinden ev sahibi olmak zorunluluğu olmadan evin teslim edileceği tarihi yapacak olduğunuz kişisel ödemeler ile siz belirleyebiliyorsunuz. Bu üç seçenekten birini tercih ederek Birikimevim ile kredisiz ev almanın yolları sizlere sunulmuş oluyor. Kısa sürede faizsiz ev ve kredisiz araba sahibi olabilmek için birikim şubelerini ziyaret ederek ilk adımı atabilirsiniz.