Bankaların faiz güncellemeleri veya diğer teklifleri karşısında yatırım karı umarak bankadan araç kredisi almak isteyebilirsiniz. Bankaların yaptıkları aylık bazda faiz ilan etmektir. Tüketici bu konuda hesaplama yaparken aynı zamanda uzun vadede ne kadar ödeyeceğinin farkında olmayabilir. Bundan dolayı aylık ödemelere odaklanmak isteyebilir. Bankadan kredi almadan yapılacak olan yatırım ise tüketicinin Birikimevim sistemine katılması olabilir. Çünkü ödediğini ve toplam rakamı bilerek hareket eder. Aynı zamanda herhangi bir ek ödeme durumu da söz konusu olmadan evini alacağı zamanı bekler.

Ev Almanın Evden Taksitlisi

Ev almak istediğinizde elden taksit yaptırmak gibi bir şansınızın olması büyük kolaylık olur. En uygun fiyatlı ikinci el senetle araba almak isteyenlerin de aynı şansının olması yatırımın en başından kazanca dönüşmesi anlamına gelir. Bunun için mutlaka Birikimevim olanaklarından yararlanmayı düşünmek gerekir.
Elden ödeme sistemine dayanan durum şu şekilde ilerler:
Sözleşme yapılır,
Toplam ödeme üzerinden ödeme aylara bölünür,
Topluca alınacak olan ödeme için zaman belirlenir,
Taksitler elden yapılmaya devam edilir.

Bu yolla ödemelere hemen başlarsınız. Elden ve bütçenize uygun olarak taksitle ev alacağınız günü beklemeye başlamanız da mümkün olur.

Araba da Alınır Mı?

Araba almak için de aynı yöntem kullanılabilir. İkinci el senetle araç aldığınızı düşünmeniz gibi sistem sayesinde taksitle araç sahibi de olursunuz. Aracın ne olduğu veya kriterleri gibi bir durum da söz konusu olmaz. Canınızın istediği araç için sisteme dahil olursunuz.

Senet Yapılır Mı?

Araçların senetle fiyatları konusunda kafa karışıklığı yaşamanız gerekmez. Çünkü sistem gereği her detay sözleşme ile güvence altına alınır. Bunun için herhangi bir senet veya işlem yapmanız da gerekmez. Aksine son derece güvenlidir. Ödemeler zamanında yapılır.

Sistem Güven Veriyor Mu?

Uzun zamandır birçok insanın ev ve araba almasına ön ayak olan sistem sayesinde güven konusu da ortadan kaldırılmıştır. Sistemin güvenilir olduğunu bilen insanlar sistemden dolayı ev veya araba almış olanlardır. Buna yakından tanık olanlar da aynı şekilde bilir. Mutlaka faizsiz sisteme üye olmalısınız.