Ev dekorasyon tarzları arasında sizin tarzınızı yansıtan stili bilmiyorsanız ya da stil arasında kararsız kalıyorsanız, henüz dekorasyona nerden başlamanız gerektiğini de bilmiyorsunuz demektir. Ev dekorasyonunda öncelik olan sizi ve zevkinizi yansıtan dekorasyonu bulmanız gerekir.
İnsanlar evlerinin büyük bir kısmını gelişigüzel dekor etmektedir. Fakat dekorasyona başlamadan kendi tarzını tanımlamanız gerekir. Bu tanımlama, evinizin dekorasyonu için hızlı ve doğru adımlar atmanızı sağlar. Ev dekorasyonu tarzları arasında, size uygun olan dekorasyon stilini bulmak biraz zor olabilir. Özellikle benzer stillerin olması kafa karışıklığına yol açar. Bu nedenle, ev dekorasyonu için araştırma yapmanız sizin için daha ideal bir seçenek olacaktır.

Eğer ki eski dönemlere karşı bir zaafınız varsa avangart şekilde dekor edebilirsiniz.
Eğer hem geçmişi andırsın hem de ihtişamlı olsun diyorsanız klasik şekilde dekor edebilirsiniz.

Zamanda yolculuğa çıkıp geleneksel şekilde evinizi dekor edebilirsiniz.
Hisleriniz ince ise romantik renklerle evinizi dekor edebilirsiniz.
Ben modernlikten yanayım diyorsanız eğer modern bir şekilde evinizi dekor edebilirsiniz.

Faizsiz Ev Alma

Uzun yıllardan beri herkesin hayali olan faizsiz ev alma işlemi artık gerçek oldu. Finans yöntemleri ile uğraşmadan ve bankaya gitmeden faizsiz bir şekilde, kredisiz ev alarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde artık herkes konu alabilir. Yüksek miktarda taksit seçenekleri de söz konusu değildir. Tamamen kendi ekonomik durumunuza göre taksit seçenekleriyle ev sahibi olabilirsiniz. Artık hiçbir şey sizi ev sahibi olma konusunda sınırlayamaz.

Ev Alma Yöntemleri

Herhangi bir peşinat için pek de tasarruflu değilseniz ya da düşük kredi notu sebebi ile finansman yollardan ev alamıyorsanız ise Birikim Evim tam size göre. Birikim Evim sizden herhangi bir peşinat ya da yüksek taksit ödeyerek sizi ev sahibi yapmaz.
Ev kredisi almadan ev sahibi olma imkanı
Dosya masrafı olmadan
Peşinat ve vade farkı ödemeye gerek kalmadan
Evinizi kısa sürede teslim alabilirsiniz.
Gecikme faizi ve yıllık olarak gelen faiz oranlarıyla karşılaşmazsınız.
Bütün ödemelerinizi taksit ile ödeyebilirsiniz.
Tek yapmanız gereken Birikim Evim’e başvuruda bulunmak. Unutmayın ki herkes ev sahibi olmayı hak eder.