Birikimevim, ev satın alma işlemleri için bilmeniz gerekenler hakkında bilgi verirken, günümüzde faizsiz finansman desteği sunarak kişilerin ev ve vadeli araba sahibi olmalarını sağlayarak yatırım yapmak isteyenlere de büyük kolaylık sunuyor. Ev ve tasitle araba satın alırken satın alma sebebi olarak iki farklı fikir ile karşılaşılır. Ev satın almak isteme sebebiniz yatırım yapmak olabilir. Gayrimenkule yapılan yatırımlar ileriye dönük olarak büyük bir kazanç sağlayacaktır. Bunun yanı sıra kişisel kullanımınız için de alıyor olabilirsiniz. Her iki ihtiyaca yönelik olarak kişilerin kolaylıkla ödeme yapabilecekleri bir yöntem sunuluyor.

Birikimevim aracılığı ile ev satın alan kişi sayısı günümüzde her sene katlanarak devam etmiştir. Rakamlara bakıldığında faizsiz ev almak isteyen kişilerin oranlarının oldukça yüksek olduğu gözükmüştür. Ev alma yöntemleri peşinatsız ve taksitle ev alınabilecek bir seçenek sunan Birikimevim bu süreçte belli bir aşama izlemektedir.

Birikimevim İle Ev Satın Alma Adımları

Ev satın almak istiyorsanız Birikimevim ile ev satın alma adımları; öncelikle satın almak istediğiniz evi belirlemelisiniz. Seçmiş olduğunuz eve yönelik olarak ödeyeceğiniz fiyatı da kendinize uygun bir bütçe çıkarımı ile belirlemeniz gerekir. Karar verme sürecinin hemen ardından evin genel bir mali değeri ortaya çıkarılarak bu değer üzerinden peşinatsız ev alabilme imkanınız bulunmaktadır. İsterseniz peşinatlı olarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel elemanlarımız ile yapılacak konuşmaların ardından eve dair ödeyecek olduğunuz aylık taksitlendirmeyi sizin gücünüze göre belirli bir plana dökülmektedir. Tüm bu aşamaların ardından her iki tarafında imzaladıkları bir sözleşme sonucunda kesin ve net olarak eviniz sizin için belirlenmiş oluyor.
Bir sonraki basamak ise notere kalıyor. Notere giderek sözleşme yapılıyor. Faizsiz ev satın alma işinizin son aşamaya gelindiği noktada Birikimevim aracılığı ile ev ve senetle araba satın almak isteyen kişilerin isimleri noter aracılığı ile belirlenir. Burada yapılan kuraya göre evinize sahip olacağımız tarih ortaya çıkar. Herkesin evine sahip olacağı gün ve tarih belirlendikten sonra Birikimevim ile ev satın alma adımlarını takip ederek sizin için uygun olarak noterden verilmiş gün ve teslim tarihi geldiğinde Birikimevim aracılığı ile evinizi teslim alabiliyorsunuz.

Ev Sahibi Olmak İleriye Dönük Yatırım Yapmak Artık Çok Kolay

Uzun ve yorucu yaşam maratonu içerisinde uzun yıllar ev ya da peşinatsız araba hayali ile yaşıyor olabilirsiniz. Ev sahibi olmak ve ileriye dönük olarak yatırım yapmak amacı ile başvurmuş olduğunuz faizsiz ev alma işlemleri aşamasında Birikimevinin sizlere sunduğu kredisiz ev alabilme imkanından faydalanabilmek, daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilmek için site üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz. İsim, soyisim, cep telefonu numarası, bulunduğunuz il ve ilçeyi belirleyerek yetkili kişiler tarafından konu hakkında aranmayı bekleyebilirsiniz.

Kredisiz Ev

Süreç içerisinde kiradan kurtularak kiracıya ev ve tamamı ile size ait olabilecek bir eve ulaşabilmek hayal olmaktan çıkıyor. Aylık olarak yapılacak taksitle ev ödeme imkanı son olduğunda kira öder gibi tamamı ile size ait olacak senetle ev için aylık bir miktar ödemede bulunuyorsunuz. Bu ödemeler karşılıklı anlaşmalar şeklinde sizin de fikrinizi alınarak belirli bir oran ayarlanmaktadır. Kiradan kurtulmak ve kira ödeme oranıza göre belirli bir süre sonra size verilen ev almak veya arabanın teslim tarihine kadar aylık ödemeleriniz bulunuyor. Bu sayede kredisiz araba alabilmenin mutluluğunu sizlere yaşatıyoruz. Uzun yıllar hayalini kurduğunuz taksitle ve faizsiz araba imkanı sunan Birikimevim, ileriye dönük olarak yatırım yapmak isteyenlere ve ev satın almak isteyenler için tek hedef olarak müşterilerine memnun etme hedefini ön plana çıkarıyor.