Faizsiz ev araba almak beklentisinde olan birçok kişi var. Araba kullanımı eski yıllarda bir lüks iken şimdilerde ihtiyaç halini aldı. Ancak ikinci el araçlardaki yükselen fiyatlar alıcıyı düşündürüyor. Aynı zamanda araç kredilerine uygulanan yüksek faizler krediyle araç alım fikrini de ortadan kaldırıyor. Bu doğrultuda araç piyasasını takip edenler için çok mantıklı bir araç alım şekli bulunuyor. Bu şekli ise Birikimevim firması sunuyor. Firmanın sisteminde ikinci el taksitle ve senetle araba alma imkanı ve aynı skalada ev alma imkanı bulunuyor. Sistem çok açık bir şekilde işlerken bu sisteme girerek ev ve araç sahibi olan milyonlarca kişi bulunuyor.

Faizsiz Araç Alımı 2020

Araç sahibi olmak isteyenler için 2020 yılında da Birikimevim çok cazip seçenekler sunuyor.
Bu sayede araç almak isteyenler;
Kredisiz,
Kefilsiz,
Ön ödemesiz,
Ara ödemesiz,
Taksitle,
Banka kredisiz,
Faizsiz,
Senetle araç alma seçeneklerinden yararlanabiliyor.
Birikimevim’de yer alan senetle araba sahibi olun
kampanyalarından yararlanarak mantıklı bir ödeme şekliyle araç sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz Araçlarda Birikimevim Fırsatı

Araba ve ev almak için Birikimevim’in özel seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Peşinatlı ve peşinatsız seçeneklerle, banka kredisi çekme gibi işlemlerle uğraşmadan senetle fiyatları

hakkında bilgi edinerek araç sahibi olabilirsiniz. Birikimevim’in Türkiye’nin her yerinde büro ve showroomları bulunuyor. Bu büro ve showroomlara başvuru yaparak senetle araç alabilirsiniz. Dilerseniz Birikimevim’in web sitesine bağlanabilir ve müşteri temsilcilerinin sizlere ulaşmasını isteyebilirsiniz.

Taksitle Araba Alımı

Araba alma işinizi banka kredisi prosedürlerine bırakmamak için Birikimevim’in kampanya ve hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Bütçenize göre taksit seçenekleriyle istediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Birikimevim’in katılımcılardan biri olup hemen birikim yapmaya başlayabilir, farklı seçeneklerle araç sahibi olabilirsiniz. Peşinat ödeyerek aracınızı erken teslim alabileceğiniz, serbest sistem ile kura usulü araç alabileceğiniz ve taksitlerinizi kendinizin belirleyeceği miktarlarla araç alabileceğiniz sistemlere Birikimevim’den ulaşabilirsiniz. Zorlanmadan mülk sahibi olmak, ödeme sorunu yaşamadan güzel bir otomobil almak için Birikimevim’in fırsatlarını inceleyebilirsiniz. İstediğiniz ev ve araca sahip olmak için sıkıntı ve stres yaşamanıza gerek kalmıyor. Birikimevim’in müşteri dostu destekleri hakkında bilgi edinmek için firmanın sitesine ulaşabilirsiniz.