Birikimevim gibi hizmet veren kuruluşlar da sıfır araba faizsiz kredi olarak alınır. Faizsiz bir şekilde araba aldığınız zaman ödemeleriniz de size kolaylık olur. Ancak faizsiz bankadan kredi almak pek mümkün değil. Çünkü birçok banka faizi oldukça yüksek tutar. Bu nedenle vatandaşlar da bankalardan kredi çekmek de zorlanır.

Ev Alma İmkanı

Ev alma imkanı genellikle bankaların sunmuş olduğu bir kolaylıktır. Ancak Birikimevim kuruluş firması üzerinden de oldukça kolay bir şekilde ev alma imkanınız bulunur. Birikimevim faizsiz kredi seçenekleri birçok vatandaş için oldukça avantajlıdır. Faizsiz kredi aldığınız zaman sadece çekmiş olduğunuz krediyi ödeme imkanınız bulunur. Ekstra herhangi bir ücret ödenmez. Bu nedenle oldukça tercih edilmektedir. Ancak faizsiz kredi seçenekleri sadece Birikimevim firmalarında bulunur. Bu nedenle buradan destek almak gerekir.

Birikimevim Avantajları Nelerdir?

Birikimevim her bir müşteriye taksitle araba alma imkanı sunar. Taksitle araba almak istediğiniz zaman faiz ödemeden Birikimevim üzerinden yardım alabilirsiniz.
Herhangi bir ek masraf ve peşinat vermeden direkt olarak ev için başvuru yapabilirsiniz.
Ev veya araba almak için size herhangi bir kısıtlama vermez. İstediğiniz modeli ve evi seçmeniz de mümkün
Kura ile çekiliş yapıldığı için bir süre bekledikten sonra ev veya araba sahibi olmanız mümkün.
Birikimevim şubeleri ülkemizde hemen hemen her bölge de yer alır. Bu nedenle bölge de bulunan şubelerine giderek başvuru da bulunabilirsiniz.

Ev Teslimi Ne Zaman

Taksitle araba birçok vatandaşın tercih ettiği bir yöntemdir. Ev ve araba aldığınız zaman Birikimevim kura sistemi uygular. Size belli bir süre verir ve bu süre içerisinde ev ve araba teslimi yapılır. Ancak bunun için sisteme dahil olmadan teslim hakkında bilgi almak gerekir.

Birikimevim’den Ev Almak Kolay Mı?

Genellikle faizsiz para biriktirme seçenekleri sayesinde peşinat biriktirebilir ve istediğiniz evi alabilirsiniz. Ancak peşinatı olmayan müşteriler Birikimevim kuruluşundan kolay bir şekilde gayrimenkul sahibi olabilir. Oldukça güvenilir bir kuruluş olduğu için birçok vatandaş buradan almayı tercih eder. Taksitlerinizi kendi bütçenize göre belirleyerek kolay bir şekilde ev veya araba sahibi olabilirsiniz.