Vatandaşların birçoğunun hayali olan ev ve araba almak genellikle onlar için oldukça zordur. Çünkü birçok vatandaş geliri az olduğu için gayrimenkul sahibi olamamaktadır. Genellikle geçmiş dönemler de bankalarda ciddi anlamda sorunlar yaşayan vatandaşlar da kredi çekemediği için hem ev hem de araba sahibi olamamaktadır. Ancak Birikimevim kuruluşu sizlere sahibinden araba alma imkanı sunar. Bu nedenle oldukça kolay bir şekilde ödeme imkanı sunar.

Faizsiz Araba Seçimi

Birikimevim üzerinden ikinci araba almak oldukça kolay olabilir. Bunun için almak istediğiniz araba modelini belirlemek ve gelirinize göre seçim yapmak gerekir. Genellikle Birikimevim üzerinden araba ve ev alan birçok vatandaş bulunur. Ödeme imkanı oldukça kolay olduğu için buradan ev ve araba almak daha kolay olur. Herhangi bir model sınırlaması olmadığı için istediğiniz arabayı alma imkanı sunar. Fiyat belirlemesi de sizin tarafınızdan yapılır.

Araba Al Sat Yapılır Mı?

Birikimevim üzerinden al sat araba yapmak pek mümkün olmayabilir. Çünkü Birikimevim firması kura yolu ile sizlere araba veya ev verir. Direkt olarak alma imkanınız bulunmaz. Araba al sat yapmak için vakit bulunmadığı için genellikle uzun süreli yatırım olarak düşünüleceği zaman Birikimevim üzerinden yararlanmak gerekir. Ancak kura size çıktıktan sonra arabayı alıp değerlenince satış işlemini yapabilirsiniz. Bunun için de bir süre beklemek gerekir.

Faizsiz Araba Alma Avantajları

Faizsiz yöntemler birçok vatandaş açısından oldukça avantajlıdır.
Ödeme güçlüğü çekmeden rahat bir şekilde ödeme imkanı sunar.
Peşinat zorunluluğu bulunmaz.
İstediğiniz arabayı alma imkanı bulunur.
Zorlandığınız zaman sistemden çıkmanız da mümkün.
Kura sistemi ile faizsiz araba almış olursunuz.
Birikimevim üzerinden araba alacağınız zaman mutlaka sigorta araba işlemlerinin de tamamlanması gerekir.

Ödeme Vadesi Nasıl Belirlenir?

Birikimevim üzerinden ev veya araba alacağınız zaman vadeleri kendi gelirinize göre belirlemeniz mümkün. Vadeler müşterilerin zorlanmayacağı bir şekilde yapılır ve geliriniz ne kadar ise aylık ödeme miktarı da ona göre belirlenir. Ancak alınan tutar da bulunan ev veya araç da önemlidir. Yüksek miktar da bir araç alıyorsanız mutlaka vadesi de oldukça fazla olacaktır.