İnşaat sektöründe kullanılan malzemelerin fiyatlarında yaşanan artış konut fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Bu bakımdan asgari ücretli bir aile için konut edinme imkanı yok denecek kadar az oluyor. Bankaların da faizsiz kredi verme gibi bir kampanyaları bulunmadığından konut edinmek isteyenler farklı arayışlar içine giriyor. Son yıllarda banka kredisiz konut veya araba sahibi olmak isteyenlere kaliteli sunum yapan bir firma bulunuyor. Birikimevim, banka kredisiz ev almak isteyenler için Türkiye’nin dört bir yanında hizmet sunuyor.

Faizsiz Ev Alınıyor Mu?

Bankaların sunmuş olduğu sistemlerle taksitle araba veya ev alınıyor olsa da, bu sistemlerde faizlerin çok yüksek olması kişilerin geri adım atmasına sebep oluyor.
Birikimevim sistemlerinde ise;
Banka kredisiz,
Faizsiz,
Peşinatsız,
Ara ödemesiz,
Taksitle ev veya araba alma hizmeti sunuluyor.
Sistemin kalitesi sayesinde tüm bireyler diledikleri evi satın alıyor ve zorlanmadan taksit taksit ödeyebiliyor.

Faizsiz Ev Veya Araba Nasıl Alınıyor?

Birikimevim’den sıfır araba faizsiz kredi imkanlarıyla satın alınabilirken konut da satın alınabiliyor. Birikimevim’in Türkiye’nin her yerinde ofisleri bulunuyor ve konut, araba ya da hem konut hem de araba almak isteyenler bu ofislere başvuru yapabiliyor. Konuyla ilgili yalnızca bilgi edinmek isteyenler ise Birikimevim’in web sitesine ulaşabiliyor.

Faizsiz Ev Veya Araba Alma Sistemi Güvenilir Mi?

Birikimevim’den faizsiz ev veya araba alma işlemi tamamıyla kanunlara uygun ve nizami işlemlerle yapılıyor. Sistemde belirli sayıda bulunan ev alma ya da araba alma grupları bulunuyor. Bu varlıkları edinmek isteyenler bu gruplara katılım yaparak aylık taksitler halinde ödeme yapıyor. Hayalindeki ev ve arabaya bu sistemle kavuşan milyonlarca kişi bulunuyor.

Faizsiz Ev Alma Sisteminde Bankayla İletişim Kuruluyor Mu?

Birikimevim’in sunduğu sistem için faizsiz para biriktirme sistemi ibaresini kullanmak doğru bir söylem olacaktır. Birikimevim’e katılım sağlayan üyeler paralarını bu sistem üzerinde biriktirerek çekiliş usulü ev veya araba sahibi olabiliyor. Bu sistemin bankalarla hiçbir ilgisi bulunmuyor. Erken teslimatlı, peşinatlı veya bütçeye uygun olan ödeme seçenekleri kişilerin satın almak istedikleri mülk veya araçlara daha hızlı sahip olmasını sağlıyor.