Günümüz ekonomik şartlara bağlı olarak peşin şeklinde araba almak çok zor hale geldi. Birikimevim’in sunduğu faizsiz araç kolaylığı ile sizler de mecburi hale gelen araç almak kolaylaşacaktır. Hele ki araç almak büyük şehirlerde ihtiyaç haline geldi. Şehir dışına gitmek için daha çok gerekli olan araba sizleler faizsiz bir şekilde buluşacaktır.
Birçok imkan sağlayan ve sizleri ev ve araba sahibi yapan Birikimevim dosya masrafı ve faiz almayacak ve sizleri kısa sürede piyasanın altında araç ve ev sahibi yapacaktır. Sizlerin başvuru işlemlerini tamamlayıp aylık gelirinize göre vade ve taksit ücretleri yapılandırılır.

Birikimevim’in Sunduğu Hizmetler

Birçok kampanyalarla sizleri ev ve araba sahibi yapan Birikimevim’in sunduğu bu hizmetleri ilk duyanlar hiç gerçekçi bulmuyor hatta korkmaya bile başlıyor. Ama danışmanlar ve bilgi servisi sayesinde aydınlanma yaşayıp aslında bütçenizi düşünen bir firmadır.
Birikimevim’in sunduğu hizmetlerle faizsiz ev alma imkanı da sunmaktadır. Gelin şimdi sunduğu kampanyalardan bahsedelim.
Senetle araba almak
Senetle ev almak
Taksitle araba almak
Taşıt kredisi
Peşinatsız araba almak
Brikimevim ile kredisiz araba almak.
Sunduğu bu hizmetler sayesinde herkesi araba ve ev sahibi yapar. Kolay ödeme ve hiçbir masraf almayan Birikimevim bütçenizi düşünmektedir.

Senetli Araba Alma

Araba almak isteyenler piyasayı yakından takip etmelidir. Eğer araba almayı kesinleştirdiyseniz senetle araba almak seçeneğinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Araba pazarlarını ve semtte yer alan galerilerin piyasalarını yakından takip etmeniz gerekir.
Peşinatı olmayan kişilerin senetle almak seçeneği çok tercih edilen bir yöntemdir ve cazip bir fırsattır. Araba piyasalarından haberiniz olmalı ki senetle araba alma durumunda oluşan farkı kestirebilirsiniz. Aksi halde bütçenizi zorlar ve alamayabilirsiniz.

Birikimevim İle Kredisiz Araba Almak

Birçok satış imkanı sunan Birikimevim senetle ev, senetle araba almak gibi fırsatların yanında kredisiz araba almanın da yolunu açmıştır. Sağladığı faizsiz finansal destek ile birikimini de katarak araba veya ev alabiliyor. Faiziz krediler sunarak vadeye göre taksitlendirme yapar. Böylelikle siz de rahat ödeme ile araba ve ev sahibi olursunuz.