Faizsiz araba alma yöntemleri birçok firmanın uyguladığı bir kampanyadır. Genellikle vatandaşların çoğu ev almak ister ancak faiz oranlarının fazla olması nedeniyle ev almaktan vazgeçer. Bu nedenle ülkemizde kirada oturmak daha popüler hale gelmiştir. Bankaların sunmuş olduğu faizsiz ev kredisi gibi kampanyalar da çok fazla tercih edilmez. Çünkü banka faizleri bir şekilde müşterinin ödemelerine yansıtır. Bu nedenle kredi almak için Birikimevim’den yararlanmanız mümkün.

Ev Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Birikimevim üzerinden faizsiz bir şekilde ev almak istediğiniz zaman ev seçimi yapmanız gerekir. Ödemeleriniz aylık maaşınıza göre belirlenir. Bu nedenle buna göre bir ev seçimi yapmak gerekir.

  • Ev almak istediğiniz zaman herhangi bir bölge kısıtlama bulunmaz. İstediğiniz bir ilden ev alabilirsiniz.
  • Peşinat vermeyeceğiniz için katılım payı ödenir. Bu katılım payı da alacağınız evin değerine göre belirlenir.
  • Ev seçimi yaptığınız zaman kura yöntemi uygulandığı için herhangi bir ay içerisinde eviniz size çıkmış olur.

Birikimevim aynı zaman da iki el araba alma imkanı da yaratır. Araba sahibi de olmanız mümkün.

Araba Alma Fırsatları

Birikimevim tüm müşterilere araba alma fırsatı da sunar. Ödeme olarak vadeli araba seçeneklerine baktığınız zaman oldukça avantajlı bir şekilde fırsatlardan yararlanmış olur. Birikimevim araba alma imkanı yaratarak kolay bir şekilde ödeme imkanı sunar. Bu nedenle araç sahibi olarak dilediğiniz arabayı da almış olursunuz.

Ödemelerin Belirlenmesi

Birikimevim de ekspertiz araba kontrolleri yapılarak araba sahibi olabilirsiniz. Ödemeler genellikle müşterilere göre belirlenir. Genellikle ödeme kolaylığı sağlandığı için bu konuda avantajlı sayılabilirsiniz. Ödemeleri aylık gelirinize göre belirlemeniz mümkün. Böylelikle herhangi bir sorun yaşamadan kolay bir şekilde araba taksitlerini de ödemiş olursunuz.

Birikimevim Kuruluşu Güvenilir Mi?

Birikimevim kuruluş uzun yıllardır hizmet vermeye devam eden bir firmadır. Ülkemizde birçok kişinin ev ve araba almasını sağladığı için güvenilir bir şekilde hizmet verir. Genellikle ödemeler konusunda müşterilere ödeme kolaylığı yaşatır. Birçok vatandaş bankalardan kredi alma konusunda ciddi anlamda sorun yaşar. Bu nedenle Birikimevim gibi kuruluşlar güvenilir bir şekilde hizmet vermeye devam eder.