Ülkemizde yüksek alım gücü gerektiren ev, araba gibi ihtiyaçların karşılanması için çeşitli kolaylıklar sağlanmaktadır. Bunların başında faizsiz kredi yöntemi ile satın alma sistemi gelir. Faizsiz ev kredisi veya faizsiz araba kredisi denilen bu yöntemle pek çok kişi ev sahibi veya araba sahibi olmuştur.

Araba Kredisi Nedir?

Günümüzde araba alma bir lüks olmaktan öte artık bir ihtiyaç halini almıştır. Ancak alım gücü düşük olan kesim için araba almak o kadar kolay olmayabilir. Birikimevim bunun için müşterilerine çeşitli yöntemler sunmaktadır. Faizsiz ev alma yöntemiyle pek çok müşterisini ev sahibi yapan Birikimevim aynı uygulama ile araba sahibi olmak isteyen müşterilerine yardımcı oluyor. Size sadece arabanın modelini ve markasını seçmek kalıyor. Yüksek faizli kredilerle uğraşmaktan kurtulduğunuz gibi geri ödeme konusunda da çeşitli kolaylıklar size sunuluyor.

Faizsiz Kredili Araba Nasıl Alırım?

Araba kredisi faizsiz yöntemle almak istiyorum diyen herkesin öncelikle Birikimevim’e başvurması yeterli olacaktır. Firma bu konuda müşterilerine gereken her türlü teknik desteği veriyor. Siz almak istediğiniz araba modelini veya markasını seçin ve Birikimevim ile iletişime geçin. Alım gücünüze göre bir plan oluşturularak kredi alma işlemlerine geçilir. Geri ödeme konusunda bütçenizi yormayan bir taslak hazırlanarak araba alma işlemleri başlatılıyor. Ayrıca kampanya dönemlerinde oldukça cazip fiyatlarla araba almak isteyen müşterilerine büyük kolaylıklar sağlanıyor.

Arabamı Ne Zaman Teslim Alırım?

Satın almak istediğiniz arabanın fiyatı ve bütçenizin durumuna göre sizin için bir plan oluşturuluyor. Buna göre aracınızı teslim alma tarihini kendiniz belirleyebilirsiniz. Faizsiz kredi araba almak isteyen kişiler için sıra tespitli ve serbest planlı olmak üzere iki yöntemli araba teslimi yapılıyor. Bu tercihi belirlemenizi kolaylaştıran en önemli etken ise taksit ödeme şekli ve tutarınızdır.

Bütçenize ve ödeme durumuna göre oluşturulan tabloda ödeme taksit miktarı, peşinatlı veya peşinatsız gibi kriterler sizin aracınızı teslim alma tarihinizi netleştirir. Belirlenen araç teslim tarihine göre günü geldiğinde aracın teslimatı noter huzurunda yapılır. Geriye aile ve sevdiklerinizle aracınızın keyfini çıkarmak kalır.