Araba almak her insanın hayali ve gereksinimi olmuştur. İşte tam burada Birikimevim’in sunduğu faizsiz araç kampanyası akla gelmektedir. Sunduğu hizmetlerle sizin bütçenizi sarsmayacak türden olacaktır. Piyasanın sağladığı şartların da üstünde fırsatlar ve kampanyalarla sizi sıfır veya ikinci el araba sahibi yapacaktır.
Satın almak istediğiniz sıfır veya ikinci el araçları en pratik ve en hızlı yolla sizle buluşturacaktır. Finansal destekle sizin araba kavuşmanızı sağlar.

Birikimevim Faizsiz Araba Alma Başvuru İşlemler

Faizsiz, peşinatsız, ek masraf çıkarmadan oluşturduğunuz taksitlerle faizsiz ev veya araba sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken aylık gelir durumunuzu çıkartmak gerekir. Daha sonra oluşturulan formu doldurarak ön kayıt işlemleri yapılır.
Ortaya çıkan durumdan sonra bütçenize göre taksitlendirme seçenekleri çıkacaktır. Burada peşin para almadan ya da birikimleriniz varsa yatırıp daha iyi taksitlendirme yapılır. Sıfır araç veya ikinci araç almak mümkün hale gelir ve tasarruf yaparak sizi araç sahibi yapar.
Herhangi bir dosya masrafı ile karşı karşıya kalmadan Birikimevim sayesinde araçlarınızı alabilirsiniz.

Faizsiz Araba Alma Komisyon Modeli Nedir?

Birikimevim senetle ev almak olsun faizsiz ev veya araba almak olsun sizi başka bir uygulama sayesinde sizi faiz oranlarının çok düşük şekilde araba sahibi olabilirsiniz.
Bunun için gerekli olan adımlar:
Faizsiz, peşinatsız, dosya masraflarına gerek kalmadan oluşturulan başvurusu alınmaz.
Planlamalar yapılır.
Küçük bir komisyon oluşturulur.
Komisyon faiz oranını çok düşük şekilde oranlarda belirler.
Daha sonra küçük ve düşük komisyona gidersiniz.
Bu komisyonlar bütçenize göre değerlendirmeler yapar.
Bu oluşan komisyonlar sizi değerlendirdikten sonra ikinci el veya sıfır araç sahibi yapacaktır. Böylelikle bütçenizi sarsmadan taksitlendirme şekilleri oluşur.

Faizsiz Araba Alma Seçenekleri Nelerdir?

Birikimevim senetle araba ve faizsiz araba seçenekleri sizleri çok rahat bir şekilde ev ve araba sahibi yapacaktır. Sunduğu sıra tespitli, vade ortası ve esnek ödeme planlı seçenekleri ile size taksitlendirme çıkaracaktır.
Sizin aylık gelirinizle birlikte başvuru formu doldurulur. Daha sonra taksit seçenekleri belirtilen kampanyalara göre yapılır. Sizleri dosya masrafları ve diğer masraflara tabi tutmaz. Birikimevim evim sayesinde çok rahat bir şekilde ev ve araba sahibi olabilirsiniz.