tasit-kredisi-hesaplama-nasil-yapilir

Günümüzde çoğu kişi bir ev sahibi ya da araba sahibi olmak istiyor. Ancak bunu yapabilmek için belli bir miktarda birikime de sahip olmak gerekiyor. Bir birikimi olanlar bankalardan buna ek olarak kredi talebinde bulunuyor ve bu isteklerini karşılamaya çalışıyor.

Fakat bankaların kredi verme konusunda bir yığın mevzuatı bulunuyor. Kara listede olanlar için ise bankadan kredi almak bir hayali yansıtıyor. Bu durum kişileri taksitle ev veya araba alma konusunda Birikimevim şirketlerine yönlendiriyor. Bankalarda sorunlu görülen bu kişiler Birikimevim’den peşinatsız ev dahi alabiliyor. Çünkü Birikimevim’de kişilerin geçmişleri araştırılmıyor. Kişilere farklı modeller sunuluyor ve kişiler bu modellere katılım yaparak kendi ev veya arabalarına sahip olabiliyor.

Banka Kredisiz Ev Veya Araba Alma

Banka kredilerinin çok yüksek faizli oluşu, kişilerin geçmişini sorgulayıp kredi vermesi ve ödemelerin zorlayıcı olması, Birikimevim’in zorlayıcı olmayan koşullarını akla getiriyor.
Faizsiz ev,
Faizsiz araba,
Kredisiz ev,
Kredisiz araba,
Peşinatsız ev,
Peşinatsız araba alma imkanını sunan şirket, kişiler için kolay sistemlerle ev ve araba sahibi olmalarına ışık tutuyor.

Peşinat Ödemeden Ev Alma

Kişiler satın almak istedikleri araba veya eve, şirkette bir gruba dahil olarak aylık ödeyecekleri belirli bir miktarla sahip olabiliyor. Grupta bulunan kişi sayısına göre ev veya araba satın alınıyor ve herkes kendi hakkına düşen aylık taksiti ödüyor. Bu sayede her ay bir üyenin hayali gerçek oluyor. Peşinatsız olarak da katılabileceğiniz bu sistemle rahatça ev sahibi olabilirsiniz.

Taksitle Ev Alma

Bir ev sahibi olayım, bütçeme uygun olsun ve taksit öderken zorlanmayım diyorsanız Birikimevim’deki seçenekleri inceleyebilirsiniz. Zorlanmayacağınız konut ya da araba alma sistemine dahil olarak kira ödeme sıkıntısına son verebilirsiniz. Kendi bütçenize göre, sıkılmadan rahatça taksit ödeyeceğiniz bir sistem arıyorsanız Birikimevim’i inceleyebilirsiniz.

Taksitle Ev Almak Güvenli Mi?

Eski yıllardan beridir var olan taksitle konut alma fikri günümüzde daha gelişmiş bir altyapıyla sunuluyor. Siz almak istediğiniz evi veya aracı belirliyor ve bu fiyata uygun olan gruba dahil oluyorsunuz.