Kişisel bir ödeme planı yapılarak düşük bütçe ile Kayseri’de faizsiz araba sahibi olma fikri artık pek de uzak gelmiyor. Yenileşen ve globalleşen dünya ağı içerisinde kişileri dağıtımı olmadan, faizsiz ve ek masraflar sunmadan, kiracıya ev ve araba sahibi yapabilen şirketlerin sayısı oldukça azdır. Kişisel bir bütçe planı ve belirlenen bir grafik modeli üzerinden kişileri kısa sürede faizsiz araba alabilmenin yollarını sunan Birikimevim ile bu mümkün hale gelir. Taksitle araba alabilmek belki hayalinizdi. Böyle bir hayali gerçekleştirebilmenize ve aylık ödemeler sonrasında kendinize ait bir kredisiz araba sahibi olabilmesine katkı sağlayan bir yapılanmadır. Peşinatsız ev ve araba imkânlarından faydalanabilmek senetle ev ve faizsiz araba seçenekleri ile sizin belirlemiş olduğunuz vadeli araba kısa sürede teslim alabilmek için şubelerimizde gelebilirsiniz. İsterseniz de öncelikle site üzerinden başvuru formunu doldurup sizlerle iletişime geçmemizi bekleyebilirsiniz.

Kredi Almadan Kayseri’de Araba Sahibi Olmanın Yolları

 

Kredisiz ve senetle araba alabilmenin bugünkü ülke koşullarında pek de mümkün olmadığı bir süreçte Birikimevim bunu olabilir hale getiriyor. Yüksek faiz oranlarından kaynaklı olarak bir süre sonra ödemekte zorluk çektiğiniz ve bundan kaynaklı olarakta her katlanan bir ödeme planı içerisinde ezilerek kendinizi zor durumda hissettiğiniz kredili alım işlemleri artık son buluyor. Birikimevim sayesinde ek masraflardan ve sizin sorumlu olmadığınız ancak aylık ödeme planınıza yansıtılan faiz miktarından sorumlu değilsiniz. Taksitle ev ve araba alabilmenin mümkün olduğu şirketler sayesinde kredisiz ev sahibi olabilmek de mümkün oluyor. Taksitle faizsiz ev alma ve aylık olarak ödemek tarzınıza göre belirlenmiş bir grafik üzerinden Kayseri’de faizsiz bir şekilde ev sahibi olmak hiçte zor değildir. Ev alma yöntemleri dendiğinde akla hayal gelmeyen ve oldukça uzak gelen bir ihtimal iken artık kiradan kurtulmak mümkün hale geliyor.

Kira öder gibi yapılan düzenli ödemelerin ardından noter eşliğinde belirlenen gün ve tarihte Birikim aracılığı ile eviniz teslim ediliyor. Ev almak ve araba sahibi olma sürecinde tüm aşamaları sizin yerinize tek tek takip eden Birikimevim ayrıcalık ve fırsatlarından faydalanabilmek, faizsiz ev alma imkânlarından faydalanmak için birikim şubelerinde gelerek daha detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. Bu sayede sizde Kayseri’de peşinatsız araba sahibi olma imkanı sunan Birikimevim’in sunmuş olduğu ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanabilirsiniz.