Yüksek bedelli kira ödemekten sıkıldıysanız ve “sürekli kira ödeyeceğime ev sahibi olurum taksit öderim.” diye düşünüyorsanız artık ev almak çok kolay. Ev almanın birçok yolu mevcuttur. Fakat siz bu seçeneklerden size en uygun olanını terci etmelisiniz ki, hem ödemede güçlükler çekmeyin, hem de gereğinden fazla bedel ödemiş olmayın. Konut sahibi olmanın birkaç farklı yolu bulunmaktadır. Bankadan konut kredisi çekmek, konut satan acentelerle işbirliğinde bulunmak gibi. Bankaya başvurduğunuzda gelir durumunuzu bankaya göstermeniz gerekiyor. Banka sizin gelir durumunuza göre kredi desteği sağlayıp, sağlamayacağını daha sonra size bildirecektir. Bankadan alacağınız kredi onaylandığında işlemleriniz artık başlamış olacak. Özellikle pandemi sürecinde ev almak, çok daha kolay hale gelmiştir.

Kredisiz Ev Sahibi Olun

Bankadan çekilen kredilerle ev almak mümkündür. Fakat bankalar, kredi karşılığında size yüksek miktarda faiz bedelleri yükleyebiliyor ya da gelir düzeyinizden ve kredinizi geri ödeyebilecek olmanızdan dolayı şüphe duyuyor ve kredinizi onaylamıyor. Bu gibi durumlarda bir diğer alternatif olarak konut almanıza yardımcı olacak firma ve acentelerle çalışabilirsiniz. Fakat her acente de güvenli değildir. Birlikte çalışmayı düşündüğünüz acenteler hakkında araştırma yaparak ve hizmet politikalarını inceleyerek hareket ederseniz sizin için daha iyi olacaktır. Birikimevim bahsettiğimiz acentelerden biri olarak yıllardır bu piyasada hizmet vermektedir. Şimdiye kadar birçok kişi tarafından kullanılmış ve memnun kalınmıştır.

Birikimevim Nedir?

Birikimevim, kullanıcılarına senelerdir konut sağlayan piyasadaki en güvenilir firmalardan biridir. Birçok kişi Birikimevim sayesinde ev sahibi olmuştur. Birikimevim, sizin tercihlerinize göre hizmet politikası uygukamaktadır. Satın almak istediğiniz evi peşinatsız Birikimevim sayesinde alabilirsiniz. Firma, tüm müşterilerinin ödeme gücüne göre ayrı ayrı planlar yaparak taksit tutarları belirler. Bankaların yüksek faiz oranlı kredilerine girmeden ev almak isteyen birçok kişi için Birikimevim en doğru yer olacaktır. Peşinatsız, taksitli, vadeli, ve faizsiz seçeneklerle size en uygun plan ve programlarla Birikimevim’ in imkanlarından faydalanabilirsiniz. Sağladığı çeşitli ödeme yöntemleri ve planlarıyla müşterilerine de taksitlerini ödemelerinde kolaylık sağlar. Birikimevim, tüm işlemlerini noter denetim ve onayıyla yapar. Denetim altında olması bakımından güven vericidir.