faizsiz-pesinatsiz-kredisiz-araba-alma-yontemleri

Konut kartı konut desteği alabileceğiniz ve belirli bir dönem ödemeniz gereken bir karttır. Bu destekten yararlanmak için bankalar minimum 3 yıl ödeme zorunluluğu şart koşmaktadırlar. Ödemenize göre %30’a varan destek vermektedirler. Bu şekilde bir konut hesabınız varsa ve bu sürelerde destek hakkı kazandıysanız daha fazla beklemeden Birikim Evim ofisine gelerek faiz ödemeden daha kısa sürede ev alabilirsiniz.

Konut Kartı İçin Ne Yapabilirim?

Konut kartı alarak devlet desteğinden yararlanmadıysanız ve uzun vadede birikim yapmak istemiyorsanız yapmanız gereken tek şey Birikim Evim fırsatlarından yararlanmak olmalıdır. Uzun vadede beklemeden birikim yapabilir, konut kartında biriktirdiğiniz minimum 3 yıllık devlet destekli paranızla hemen ev sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz Ev Nedir?

Ev almak için katlandığınız zorluk adına birçok harcama yapıyorsunuz. Konut kredilerinde uzun süre sadece bankanın faizini ödüyorsanız ve birçok kesinti ile karşılaşıyorsunuz.
Konut kredilesi ile ev alırken;
Faiz
Tahsis ücreti
İpotek ücreti
Sigorta primi
Ev ekspertiz bedelinin %80 oranı
Uzun vade

Katlandığınız bu bedel alacağınız eve değmiyor. Ev bedelinizin oldukça üstünde ödediğiniz bu rakam 10 yıl sonraki evin değerine ulaşamayabiliyor. Birikim Evim ise faizsiz ev şansı sunuyor.

Faizsiz Ev Almak İçin Konut Kartı

Birçok tüketici devlet desteğinden yararlanmak adına konut hesabı açtırıyor ve faizsiz ev alma hayali kuruyor. Bu durumda uzun vadede para biriktirmek, ödemeleri yılda 3 kez aksatmamak ve 3 yıl en az ödeme yapmak devlet desteği için zorunlu.

Birikim Evim Konut Kartı Var Mı?

Konut kartı almanın en kolay yolu sadece banka değil. Devlet destekli olarak ödediğiniz tutarı daha fazla bekletmek istemiyorsanız, en yakın birikim ofisine gelerek birikimlerinizi eve dönüştürebilirsiniz. Ev almanın kolay olduğu ve en önemlisi, ev almak için bir ömür harcamak olmadığınız bu sistem ile hayaliniz gerçek olacak. Uzun vade beklememek adına, kısa sürede ev almak istiyorsanız alacağınız evi belirleyin. Belirlediğiniz ev bedelinde sisteme dahil olun. Dilediğiniz ödeme seçeneği ile anlaşma yapın. Evinize kavuşurken zorlanmayın.