Konya’da faizsiz kredi ile ev almak, Birikimevim aracılığı ile sunulan büyük fırsatlardandır. Faizli ev şartı koşarak kişileri kısa sürede ev sahibi yapıyoruz, diyen bankaların aslında arka planda oldukça büyük bir masraf ile kişileri zor durumda bıraktıkları bilinmektedir. Metropol dediğimiz büyük çaplı kent yerleşkelerinde yaşayan kişilerin en büyük hayali kiradan kurtulmak ve ev sahibi olabilmektir. Size ait bir evinizin olup ömür boyu kira ödeme zorunluluğunuzun bitiyor oluşu da ev sahibi olmak istemenin sebeplerindendir.
Aylık olarak kazandığınız geliriniz ile eş bir değerde ev alabilme fırsatı sunan Birikimevim kira öder gibi taksitlendirmeler ile belirli bir sürenin ardından tamamı ile ömür boyu size ait olacak bir vadeli araba ve eviniz olabilir. Kendi evinin sahibi olmak isteyen kişilerin en çok bekledikleri haberi Birikimevim sunuyor. Peşinatsız ev alabilmenin mümkün hale geldiği ödeme planı modelleri ile kişilerin aylık bütçelerine göre belirlenen bir plana tercih edip kendi evlerine sahip olmaları artık bir hayal değil.

Düzenli Aylık Ödemeler İle Konya’da Faizsiz Ev Alma Fırsatı

Konya’da faizsiz kredi ile kiracıya ev sahibi olabilmenin yollarını sunan Birikimevim, bankaların konut kredisi imkanı adı altında sunmuş olduğu faiz oranları, dosya masrafı oranları ve aylık olarak ödemeniz gereken zorunlu tutulan belirli bir taksit oranını Birikimevim’in sunmuş olduğu faizsiz ev alabilme imkânlarından oldukça farklı olduğunu göreceksiniz. Saymış olduğumuz hiçbir maddeyi ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır ve bu sayede geliriniz oldukça düşük olsa dahi kiracıya faizsiz ev alma imkanı sunan Birikim ile siz de ev sahibi olabilirsiniz.

Senetle Ev Birikimevim

Birikimevim faizsiz olarak senetle ev sunmuş olduğu ev imkânına senetle araba satın almak isteyenler için de sunuyor. Taksitle araba alabilmenin mümkün olduğu düşük bütçeli ödeme yöntemleri ile kısa sürede sizi peşinatsız araba sahibi yapan bir düzenlemesi bulunur. Kredisiz ev, araba olabilmenin yollarını uzun süredir arıyorsanız ve bunun cevabını merak ediyorsanız sizlere aylık belirli bir taksitle ev ve araba alma imkanı sunan Birikimevim faizsiz araba alabilmenin rahatlığına ve kolaylığını kendi tecrübesi ve yılları aşkın sunmuş olduğu hizmet kalitesi ile güvence altına alıyor. Sizde Konya’da faizsiz kredi ile ev almak yöntemleri için ve size sunulan en uygun ödeme planı üzerinden hayalinizdeki kredisiz araba ve eve kavuşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.