Kredi borcunuz var ve tüm bankalar size sırtını çeviriyor. Kredi ödemeniz olsa da bu sizin yeni bir ev ya da araba almanıza engel olmamalı. Ayrıca krediniz bitene kadar geçecek süre sizlere zaman kaybı yaratır. Banka kredilerinden daha mantıklı yöntemler mevcut. Bu yöntemlerle bankaya ikinci bir kredi faizi vermeden ev ya da araba almanız sağlanıyor.

Birikimlerinizi Finans Firmalarında Biriktirin

Bankadan gelen konut kredisi ya da araç kredisi için üzülmenize gerek yok. Daha cazip bir önerimiz var. Bu öneri ile faiz ödemeyecek ve taksit taksit ev alacaksınız. Artık ev almak ve araba almak hayal değil gerçek oluyor. Bankadan alacağınız konut kredisi faiz oranlarına baktığınızda ödediğiniz tutarın iki ev parasına geldiğini görünce üzüleceksiniz. Kredi çekerken idrak edemediğiniz bu durum canınızı yakacak.

Aylık Taksitlerle Ev Sahibi Olun

Konut kredisi ödüyor gibi yapacağınız ödemelerde kısa sürede ev sahibi oluyorsunuz. Kredi borcunuz olsa da bankalarla sorun yaşamış olsanız bile sizler ev ve faizsiz araba alabileceksiniz.

Şartlar;
Peşinatlı
Peşinatsız
Ödeme tutarını kendiniz belirleyin
Peşinatla kurada ön gruplarda yer alın
Faizsiz tutar ödeyin ve ödediğiniz paranın tamamına ev sahibi olun.

Bankaların ret cevaplarına artık alternatifiniz olacak. Sizlere yok diyecek bir yer var. Birikim ve tasarruflarınızı değerlendirmenizi sağlayan, kura sistemine dayalı ve kurada çıkması muhtemel maksimum süreyi tarafınıza taahhüt eden firmaların bu teklifini cazip bulacaksınız. Üstelik bankaya evinizi ipotek ettirmeniz gerekmeyecek.

Kiradan Kurtulacaksınız

Kredi borcunuz var ve uzun süre daha taksitleriniz devam edecek gözüküyor. Böyle bir durumda ev almak imkânsız mı? Bunun cevabı elbette hayır olacaktır, çünkü kredi borcunuz olsa da kiracıya ev ya da araba imkanından yararlanacaksınız.

Arabanıza Kavuşacaksınız

Yeni arabanıza kredi borcunuz olsa dahi kavuşabiliyorsunuz. Vaktiniz değerli ve her kredi süresini beklemek isterseniz hiçbir şeye sahip olamazsınız. Hem kredi borcunuzu ödeyim hem de yeni ev ya da arabanızı almak için ilk adım atın. Vakit nakittir ve sizlerin zamanı her şeyden önemlidir. Karşınıza çıkan hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız.