Dünya hastalığın başladığı günden bu yana sürekli mutasyona uğrayan virüslere 1 yıldır aralıksız bir mücadele veriyor.

Türkiye’de de insanlar bu artan virüslerden korunmak için maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet ediyor. Ancak bunu yeterli görmeyen kişiler otobüslerde, tramvaylarda ya diğer toplu taşıma araçlarında bu önlemlerin bir faydasının olmadığını görüyorlar. Bu nedenle toplu taşımadan sıyrılarak bireysel araçlara yöneliyorlar.

İnsanlar bir Aracın sahibi olarak hem ulaşımda rahatlık yaşamak hem de virüs kapma riskini minimum seviyelere indirmek istiyorlar.

Araba fiyatlarının yükselmesi kötü bir tablo çizse de insanlar yine de alternatif araba alma çözümleri bulunabilirse araç almaya sıcak bakıyorlar. Alternatif araba alma çözümlerini merak edenler ise bu düsturda araştırmalar yapıyorlar ve en olası iki çözümle karşılaşıyorlar: İkinci el araba almak, senetle araba almak.

Senetle Araba Nasıl Alınır?

Faizsiz Araba almak isteyen alıcılar senetle araba almaya sıcak bakıyorlar. Bunun nedeni ise para ödeme noktasında yapılan kolaylıklar. Bu kolaylıkları şöyle sıralayabiliriz;
Belli bir birikim istemez

Zaman içerisinde finansal zorluk yaşamadan araba sahibi olunur
Finans bakımından bütçede zorluk yaşatmayacak uzun vadeli taksitlendirmeler yapılır
Kolaylıkla alınan araba sayesinde toplumdan izole olma oranı artar. Bunun sonucunda virüs kapma riski azalır.

Bu kolaylıklarla faizsiz, senetle araba almak isteyenler bu yöntemi cazip görebilirler.

İkinci El Araba Alma Yöntemi

İkinci el araba fiyatları öncelikle araştırılan konudur ikinci el araba almak isteyen alıcılar için. İkinci el arabaların avantajları vardır. İkinci el arabanın daha kullanışlı ve masrafsız olacağı düşünülür. İkinci el araba almak içinse senet yöntemi uygulanabilir mi? Sorusu da sıklıkla merak edilir.

İkinci el arabaları da bu kolay yöntemle almak kabildir. Alınan bu araçlar ulaşımda kolaylık yaşattığı gibi yakınılan konu olan pandemiden ve virüsten korunmak açısından da önemlidir. Senetle beraber ikinci el araba almak çok kolaylaşır.

Araba Alma

Sıfır ve İkinci el araba almak isteyenler için birikim evim senetle, taksitle peşinatsız ve faizsiz bir şekilde hizmet sunar. Yetkili bayilerine uğramanız sonucu istediğiniz kolaylıkta araba sahibi olmanız zor değil. Bunun için Birikimevim firmasında da faydalanabilirsiniz.