Şanlıurfa’da taksit ile ev alabilme ve peşinatsız ev fırsatlarından yararlanabilmek için Birikimevim sizlere büyük bir kolaylık sunuyor. Kişisel ödeme planı hazırlayarak herhangi bir faiz oranına tabii tutulmadan kolaylıkla ev alma yöntemleri sunan Birikimevim sizlere kısa sürede ev sahibi yapabilecek bir planlama hazırlamaktadır.

Aylık olarak belirli taksitlerle kira öder gibi belirlemiş olduğunuz miktar üzerinden ödemeler yaparak kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Yapacak olduğumuz bölümlenmiş tüm aylık ücreti taksit ile ödeyebilme imkanı sunmakla beraber, vaat edilmiş olan kısa sürede kredisiz ev sahibi olabilmenizi sağlama sözü de geçerli bulunuyor.

Faizsiz Ev Nasıl Alınır

Şanlıurfa bölgesinde istediğiniz ve hayalini kurduğunuz eve sahip olabilmek Birikimevim ile artık çok kolay. Kiracıya ev alabilme imkanı sunan bu yöntem ile birlikte gecikme faizi veya yıllık faiz gibi çeşitli yüksek meblağlarda para oranları ödemek zorunda değilsiniz. Birikim şubelerine gelerek veya telefon numaraları ile bizleri arayarak senetle ev alabilmenin mümkün olabildiğini görebilirsiniz. Faizsiz ev almak ve araba alabilme imkanı sunan Birikimevim peşinatsız araba alabilmenin yollarını da sizlere açar.

Şanlıurfa’da Taksitle Faizsiz Ev ve Araba Sahibi Olun

Şanlıurfa’da taksitle faizsiz ev ve araba alma isteğinde bulunan kişilerin seçecek oldukları evi Birikimevim listesine dahil ederek kişinin sırası geldiğinde vadeli araba alabilme ve o eve yerleşme imkanı sunuyor. Bir noter aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler de seçecek olduğunuz ev tamamıyle sizin beğeninize kalmış bulunur. Türkiye’nin pek çok bölgesinde hizmet veren kuruluşumuz Şanlıurfa bölgesinde faizsiz ev sahibi olmak yollarını sunuyor.
Senetle araba alabilmenin oldukça zor olduğu bir dönemde kişisel tasarruf yönteminizi belirlediğiniz de orta gelirli veya dar gelirli bir aile oluyor olsanız bile kiradan kurtulmak gibi aylık yapacağınız ödemelerle peşinatsız ve faizsiz ev alma sahibi olabilirsiniz. Burada önemli olan sizin belirlemiş olduğunuz bir ödeme modeli üzerinden işlemlerin gerçekleştirilmesidir. Taksitli ve faizsiz araba alabilmenin en kolay ve güvenilir yolunu sunan Birikimevim, size özel bir ödeme planı eşliğinde tecrübeli takım arkadaşları aracılığı ile kısa sürede sizlere senetle araba alabilme yollarına sunar. Taksitle araba alma işlemleri sırasında herhangi bir kredi ile bu işlemi yapmak istemeyen kişilerin kredisiz araba alabilmeleri mümkündür. Birikimevim sayesinde sizde Şanlıurfa’da taksitle ev alma imkanını değerlendirebilirsiniz.