Araç fiyatları son aylarda çok yüksek fiyatlı olarak seyrediyor. Bu yükseliş araç satın almak isteyenleri nakit araç alma fikrinden uzaklaştırıyor. Bir araç sahibi olmak isteyenler araç kredilerinin de yüksek oluşu sebebiyle senetle araba alma fikrine yöneliyor. Senetle araba ya da taksitli araba almak isteyenler için kurumsal bir firma hizmet sunuyor. Birikimevim firması senetle araba almak ya da ev almak isteyenlere çok cazip koşullarla mülk ve araç alma imkanı sunuyor.

Senetle Araba Alma Sistemi Güvenilir Mi?

Senetle araç alma şekli Birikimevim tarafından yıllardır uygulanıyor. Kurumsal bir yapıya sahip olan bu firma, kişilere hem ev hem de araba alma imkanı sunuyor.
Kefilsiz,
Kredisiz,
Sabit taksitlerle,
Peşinat ödemeden,
Ara ödeme yapmadan ev ve araba almak için Birikimevim firmasını tercih edebilirsiniz.
Firma son derece güvenilir olan metodlar sunuyor ve birçok kişi bu metodlara katılarak ev ve araç sahibi olabiliyor.

Senetle Araba Nasıl Alınıyor?

Ülkemizde banka gibi kuruluşların büyük prosedürleri olması ve faizlerin çok yüksek olması Birikimevim firmasının çalışmalarının daha kaliteli olduğu gerçeğini ortaya çıkarıyor. Türkiye’nin tüm şehir ve ilçelerinden Birikimevim’e başvuru yapılarak senetle araba sahibinden ev alma imkanı bulunuyor. Peşinatsız seçeneklerden yararlanmanın mümkün olduğu sistemde peşinat ödenerek de alışveriş yapılabiliyor.

Senetle Araba Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Birikimevim firmasına artı sağlayan en önemli seçenek faizsiz ve taksitli alım imkanı sunması. Kişiler kredi çekmeden birikim yaparak diledikleri eve veya arabaya sahip olabiliyor. Sistemde kayıtlı üyeler ev veya araba almak için belirli sayılı bir gruba üye oluyor ve taksit ödemelerinin miktar ve sayısını o gruptaki kişi sayısı belirliyor. 60 kişilik gruba dahil olan bir üye satın almak istediği aracın fiyatını 60 ay taksitle ödüyor.

Senetle Araba Almak İçin Nasıl Başvuru Yapılıyor?

Birikimevim firmasının Türkiye’nin dört bir yanında ofis, showroom ve büroları bulunuyor. İkinci el araba ya da ev almak isteyenler bu bürolara bizzat başvuru yapabiliyor. Eğer fiziki olarak bürolara gitmek istemiyorlarsa Birikimevim’in onlıne iletişim kısmına da başvuru yapılabiliyor.