Son yıllarda banka kredisi çekerek ev almak yerine senetle ev alma yönteminin daha çok tercih edildiği görülüyor. Kişiler bankaların uzun prosedürlü işlemleriyle uğraşmak istemiyor. Aynı zamanda evin tamamına kredi çekilemiyor olması, krediyle ev almak için bir miktar nakitin de olmasını gerektiriyor. Oysa birikimevim firmasından ev almak istendiğinde peşinat gerekmiyor. Peşinatsız da ev sahibi olunabiliyor. Uzun uğraşlar vererek kredi çekmeye de Birikimevim firmasında gerek bulunmuyor.

Senetle Nasıl Ev Alınıyor?

Türkiye genelinde hizmet veren birikim evim firması, ev sahibi olmak isteyen herkesi kolay ödeme seçenekleriyle ev sahibi yapıyor.
Kredisiz,
Faizsiz,
Peşinatsız,
Taksitle,
Ara ödeme olmadan,
Farklı ödemeler gerekmeden ev sahibi olmak isteyenler Birikimevim firmasına başvuru yapabiliyor.
Firma taksitle ev almak isteyenlerin oluşturduğu bir grup yaparak herkesin ev alması için sistem sunuyor.

Senetle Ev Nereden Alınıyor?

Birikimevim firmasından hem senetle ev, hem senetle araba alınabiliyor. Firmanın web sitesine başvuru yapılabildiği gibi kredisiz araba almak veya konut almak için Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan ofislerine bizzat başvuru yapılabiliyor. Firma kişilerin istediği şehirden istediği fiyata ev alabilmeleri için farklı modüller uyguluyor.

Senetle Ev Hangi Şehirden Alınıyor?

Senetle ev ve araba Türkiye’deki tüm şehir ve ilçelerden alınabiliyor;
Sabit taksitli,
Serbest ödemeli,
Erken teslimatlı sistemlere başvuru yapan kişiler hayallerindeki eve veya arabaya sahip olabiliyor.
Bazı katılımcılar hem ev hem de araba için başvuru yapabiliyor. Yaşamak istedikleri şehirden diledikleri eve sahip oldukları gibi evin ücretini de aylık taksitler halinde ödüyor.

Senetle Ev Alma Sistemi Güvenilir Mi?

Senetle ev ve araba alma sistemi kurumsal bir incelikle yapılan güvenilir işlemler bütününü yansıtıyor. Sistemdeki modüllere katılan kişilerden ev veya arabalarını hemen teslim alanlar da var, bir süre taksit ödeyenler de. Bu işlemi belirleyen etmen ise ödeme ve seçilen evin fiyatı. Satın aldıkları evi veya arabayı erken teslim almak isteyenlerin bir miktar peşinat ödemesi gerekiyor. Peşinatsız araba almak veya ev almak istiyorsanız Birikimevim çok avantajlı ve kazançlı fırsatlar sunuyor. Farklı dönemlerde cazip seçenekler sunan Birikimevim’in sistemi sayesinde ev ve araç sahibi olabilirsiniz.