Tasarruf finansman sözleşmesi nedir? sorusu ev sahibi olmak isteyenler için sık sık sorulan bir soru haline geldi. Faizsiz finansman kurallarına göre düzenleme yapılan sözleşmede katılımcıların hakları yer almaktadır. Bu sözleşmede; önceden belirlenen koşulların neler olduğu belirtilir.

Bu şartlar sayesinde taşıt, ev ya da çatılı bir dükkan sahibi olabilirsiniz. Ayrıca katılımcılara finansman kullanımı haklarını da anlatmaktadır. Katılımcılar bu sözleşme sayesinde, tasarruf hesapları yönetme fırsatı elde ederler.

Resmi gazetede yayımlanan bu sistem sayesinde kolayca ev sahibi olmak mümkün! Ayrıca katılımcıların tüm haklarını savunan bir modelleme ile karşı karşıyasınız. Tek amaç düşük gelir düzeyine sahip olan insanların ev, araba ya da dükkan sahibi olmalarınıdır. Paranız güvende olduğu gibi tasarruf sağlayacağını da unutmamalısınız. Tüm bunların yanında yatırım amaçlı paranızı da yönetebilirsiniz.

Haklarınızı Bilin! Tasarruf Finansman Sözleşmesi Nedir?

Peşinatsız ev sahibi olmak sanıldığı kadar zor değildir. Tasarruf finans sisteminin sağladığı tasarruf finansman sözleşmesi, katılımcıların nelere sahip olduğunu ve haklarının yer aldığı metinleri içerir.

Devlet, mağduriyetlerin yaşanmaması adına kanunlaştırdığı bu sistem ile birçok katılımcı bulmayı hedefliyor. Ayrıca sadece ev ve taşıt değil, çatılı dükkan sahibi olmanızı da sağlayan modelleme ile yatırımlarınız güven altında! Yüksek faiz oranları ile baş edemeyen kişiler için oluşturulan bu sistem, tasarruf fon havuzu ile yatırımlarınızı kontrol etmenizi sağlıyor.

Peşinatsız ve faizsiz ev sahibi olmak için tasarruf finansman sistemi katılımcıları bekliyor! Bu sistemle ev sahibi olmak hem çok daha kolay hem de daha güvenli olmaktadır. Yatırım yapmak isteyenlerin bu konuda güvenilir Birikimevim’den destek alması uygun olacaktır.

Ev ve Araç Yatırımlarınızı Yapın!

Yatırım yapmak ya da ev sahibi olmak için kullanacağınız tasarruf finansman faaliyetleri ile geleceğe yatırım yapın!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu gözetiminde olan tasarruf finansman sistemi, tüm katılımcılarının haklarını gözetmektedir. Bu sistem, her bir katılımcısını kira öder gibi bütçelerine uygun fiyat ve taksitler ile ev sahibi yapmayı hedeflemektedir.

Bu konuda yatırım yapmak üzere yapacağınız başvuruda size çeşitli seçenekler sunulacaktır. Peşinatsız ev alma seçeneği size sunulabilir. Bunun yanında birikiminiz varsa peşinatlı ev alma seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.